X
Tiskové zprávy
UniControls letos oslaví dodávku 5000. dílu TCN-gatewaye, evergreenu mezivozové komunikace drážních vozidel

Praha, 30. března 2017 – Společnost UniControls, mezinárodně uznávaný dodavatel řídicích systémů a elektronických zařízení v oblastech železniční dopravy a průmyslovém řízení, oslaví v letošním roce dodávku 5000. dílu TCN (Train Communication Network) gatewaye, které jsou používány jako hlavní komunikační uzel ve vlacích, lokomotivách, osobních vozech a vozech metra ve Francii, Finsku, Itálii, Rakousku, Číně, Turecku, Indii, Argentině, České republice, Slovensku nebo i v Ghaně a v řadě dalších zemí.

Celý článek...
 
Česká firma UniControls dodá elektroměry pro rakouského národního dopravce ÖBB-Infrastruktur AG

Měření spotřeby elektrické energie na palubách vlaků se stává trendem v evropské železniční dopravě

Praha, 23. února 2017 – Společnost UniControls, mezinárodně uznávaný dodavatel řídicích systémů a elektronických zařízení v oblastech železniční dopravy a průmyslovém řízení, podepsala rámcovou smlouvu na dodávky elektroměrů pro rakouského železničního národního dopravce ÖBB-Infrastruktur AG na období 2017-2019. Zároveň obě firmy uzavřely partnerskou dohodu definující spolupráci v oblasti dodávek elektroměrů pro systém RAIL POWERBOX.

Celý článek...
 
UniControls se podílela na modernizaci osobních vozů ŽSSK

Bratislava, 7. prosince 2016 – Společnost UniControls vybavila 53 rekonstruovaných osobních vozů Železničné spoločnosti Slovensko (ŽSSK) informačním, multimediálním, telematickým a kamerovým systémem UniTrack OMTS. Kromě zobrazování dopravních informací spojených s jízdou vlaku, umožňuje systém cestujícím zobrazit na displejích ve vysokém rozlišení také multimédia (obrázky, animace, prezentační a reklamní spoty). Systém dále podporuje informace o trase vlaku, návazných spojích, aktuální rychlosti, poloze vlaku na mapových podkladech a další.

Celý článek...
 
UniControls zmodernizuje pro NET4GAS kompresní stanici plynu v Kouřimi

Praha, 6. prosince 2016 – Společnost UniControls, tradiční dodavatel řídicích systémů a souvisejících služeb v oblasti plynárenství a průmyslovém řízení, uspěla v tendru na generálního dodavatele stavby „OPTIMUS MODERNIZACE KS KOUŘIM“ u provozovatele české tranzitní soustavy plynu NET4GAS, s.r.o. Jedná se o velmi důležitý projekt z pohledu zajištění další provozuschopnosti, který má zajistit požadované predikované přepravní kapacity na tranzitních plynovodech v České republice.

Celý článek...
 
UniControls rozšiřuje spolupráci s PR agenturou Accedo i na Slovensku

Bratislava, 1. prosince 2016 – Public Relations agentura Accedo Slovakia Communications oznámila, že ji po zahájení spolupráce v ČR v září letošního roku pověřila řízením svých PR a komunikačních aktivit také na Slovensku skupina UniControls, významný hráč a mezinárodně uznávaný dodavatel řídicích systémů elektronických zařízení v oblastech železniční dopravy a průmyslového řízení. Spolupráce na slovenském trhu byla zahájena od listopadu 2016 a primárním úkolem agentury bude posilování povědomí o skupině UniControls a komunikační podpora odbornosti, inovačních řešení a produktů společnosti včetně kompletního zajištění vztahů s médii.

Celý článek...
 
UniControls vybaví systémem nadřazeného řízení dalších 23 souprav metra v čínském Chengdu, hlavním městě provincie S’-čchuan

Praha, 29. listopadu 2016 – Společnost UniControls, významný hráč a mezinárodně uznávaný dodavatel řídicích systémů a elektronických zařízení v oblastech železniční dopravy a průmyslovém řízení, uzavřela další z řady kontraktů s japonským dodavatelem trakčních pohonů společností Toyo Denki Seizo na dodávku 23 trainsetů systému nadřazeného řízení pro vozy metra linky 1 v čínském městě Chengdu. Hlavní město provincie S’-čchuan na jihozápadě Číny se tak dočká dalšího prodloužení linky 1 o další stanice metra a dalších souprav metra. Otevření prodloužené linky 1 je plánováno v roce 2018. Výrobcem souprav je největší výrobce kolejových vozidel na světě – čínská společnost CRRC.

Celý článek...
 
UniControls na veletrhu InnoTrans 2016

innotrans2016 expomedia unicontrols event 0009

UniControls představila na veletrhu InnoTrans systém pro nadřazené řízení vlaku, multimediální, telematický a kamerový systém, nebo koncept „vlaku bez oken". Oslavila také 25 let od založení společnosti a uzavřela významný kontrakt na dodávku řídicích a informačních systémů do rekonstruovaných vozů metra hlavního města Gruzie Tbilisi.

Celý článek...
 
Accedo pro UniControls

(Praha, 1. září 2016) – Public Relations agentura Accedo Czech Republic Communications oznámila, že si ji vybrala skupina UniControls, významný hráč a mezinárodně uznávaný dodavatel řídicích systémů elektronických zařízení v oblastech železniční dopravy a průmyslového řízení, a pověřila ji řízením svých PR a komunikačních aktivit v ČR. Spolupráce bude zahájena od září 2016 a primárním úkolem agentury bude posilování povědomí o skupině UniControls a komunikační podpora odbornosti, inovačních řešení a produktů společnosti včetně kompletního zajištění vztahů s médii.

Celý článek...